Komplexní řešení pro jakékoliv čištění

Inovace

Poltech Firecleaner

Účinný koncentrovaný prostředek pro čištění mastných zbytků sazí nebo tiskařského inkoustu.

Na fotkách a videu je možno vidět, že se tento unikátní přípravek dá také velmi efektivně využít pro odstranění sazí a jiných nečistot z technologií pro laserové řezání.

Katalogový list ke stažení (PDF, 1 MB)

Novinka - Caps

POLGREEN INDUSTRY

Účinný ekologický odmašťovač

POLGREEN INDUSTRYTy nejůčinnější průmyslové odmašťovače nebývají zrovna příliš ekologické, Polgreen industry ovšem boří i tuto hranici. Jde o prostředek, který naplňuje slogan společnosti "ekologická účinnost".

Ekologický odmašťovač pro intenzivní odmašťování olejů, organických a minerálních maziv a odstraňování odolných stop po pneumatikách. Vhodný i na čištění ploch, které přicházejí do kontaktu s potravinami. Ruční nebo mechanická aplikace.

PolGreen

POLBIO ENZYFLASH

Osvěžovač vzduchu

POLBIO ENZYFLASHOkamžitý a trvanlivý biotechnologický odstraňovač jakéhokoliv typu houževnatých zápachů (organických i anorganických).

Ekologický produkt, který definitivně odstraňuje zápach a je přitom velmi šetrný.

PolBio

Dávkovací systém POD

Systém POD – pro malá pracoviště

Dávkovací systém PODPřesnost dávkování a bezpečnost používání s dávkovačem zabudovaným přímo v lahvi. Žádný přístup k čistému produktu. Mobilní a snadné používání systému.

Máte přesnou kontrolu nad dávkováním prostředku a nad Vašimi náklady. Finální roztok bude vždy stejně kvalitní a účinný.


Napište nám

Váš e-mail
Telefon - zavoláme Vám zpět
Váš text

S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

WashTec CZ zástupcem společnosti Pollet

10. 02. 2016Společnost WashTec CZ spol. s r. o. se nově stala zástupcem belgické společnosti Pollet. Jsme hrdí na to, že si lidé z Polletu, společnosti, která je leadrem v biotechnologiích a eko produktech, vybrala naší firmu. Je to především díky společným hodnotám a cílům. Rádi Vás přesvědčíme o kvalitách výrobků společnosti Pollet.   » číst více