Komplexní řešení pro jakékoliv čištění

Naše firemní odpovědnost

Produkt

Naše oddělení výzkumu a vývoje vyvíjí složení šetrná k životnímu prostředí pro ekologické produkty (řada PolGreen) a pro biotechnologii (řada PolBio). Všechny tyto inovace nám umožňují pasovat se do role předního výrobce a prodejce udržitelných výrobků.

BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ výrobky

Ekologické produkty PolBioVšechny naše výrobky splňují standardy biologické odbouratelnosti podle směrnice o detergentech ES 648/2004.

 

ODPOVĚDNÉ balení

Ekologické produkty PolGreen100 % našich lahví je vyrobeno z recyklovatelných plastů a velká část z nich je recyklovaný a opakovaně použitý PEHD. Také 100 % našich kartónů je recyklovaných a biologicky odbouratelných.

Planeta

Přeprava

Díky naší účasti v programu kompenzace uhlíku v Africe dosahujeme neutrální stopy CO2 při veškeré přepravě za účelem exportu produktů.

Energie

Energie, kterou spotřebováváme, je 100% z obnovitelných zdrojů. Díky tomu šetříme téměř 100 tun CO2 za rok.

Produkce odpadu

 Žádná odpadní voda se nevrací přímo do přírody. Náš speciální výrobní proces třídí odpad podle kategorií a ty poté zpracovávají certifikované společnosti. Díky optimálním výrobním procesům spotřebováváme méně než 20 gramů CO2 na litr prodaného výrobku.

Lidé                               

Bezpečnost uživatele zaujímá v naší společnosti klíčovou pozici. Naše výrobky nedosahují nebo jen těsně přesahují limity pro klasifikaci. Díky tomu nejsou profesionální uživatelé vystavováni žádnému zbytečnému nebezpečí.

Při veškerém našem vývoji bereme v úvahu evropské i severoamerické směrnice (GHS, CLP, Reach,…).

Naše obaly – těsně uzavřené nebo s integrovanými dávkovači – zajišťují, že uživatel nepřijde do kontaktu s produktem.


Napište nám

Váš e-mail
Telefon - zavoláme Vám zpět
Váš text

S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

WashTec CZ zástupcem společnosti Pollet

10. 02. 2016Společnost WashTec CZ spol. s r. o. se nově stala zástupcem belgické společnosti Pollet. Jsme hrdí na to, že si lidé z Polletu, společnosti, která je leadrem v biotechnologiích a eko produktech, vybrala naší firmu. Je to především díky společným hodnotám a cílům. Rádi Vás přesvědčíme o kvalitách výrobků společnosti Pollet.   » číst více