Komplexní řešení pro jakékoliv čištění

O společnosti

Společnost Pollet byla založena v roce 1763 a její trvání přesahuje již osm generací. Specializuje se na výzkum, výrobu a marketing produktů pro údržbu dodávaných na trhy pro hygienu a čištění.

Specializuje se na servis pro profesionály v oboru čištění a cílí také na biotechnologické experty a přední hráče v oblasti udržitelného vývoje.

Nabízí vysoce účinná a ekonomická řešení s vysokou přidanou hodnotou, která spojují udržitelné špičkové produkty se servisem přizpůsobeným na míru.

Naše mise

Chceme být stabilní, inovativní a pokrokovou společností zaměřenou na čistotu a plnit požadavky zákazníků, dodáváním účinných výrobků šetrných k životnímu prostředí.

Naším cílem je dodávat řešení založená na unikátní kombinaci:

  • Účinných, ekologických koncepcí pro hygienu a čištění
  • Servisu přizpůsobeného na míru

Oblasti činností

Pollet AcademyMáme tým expertů se špičkovými znalostmi z oblasti hygieny a čištění pro jakékoliv prostředí. Dokážeme tedy pochopit Vaše potřeby a nabídnout Vám realistické řešení pro jakékoliv průmyslové odvětví.

Když je ekologie více než jen ideologie

Jsme vytrvalými průkopníky ve vývoji ekologických řešení pro čištění a jsme jedním z mála výrobců, kteří nabízejí rozsáhlou řadu profesionálních produktů oceněných třemi ekologickými certifikáty uznávanými po celém světě: Evropská označení ECOLABEL, ECOLOGO a GREEN SEAL. Naše produkty splňují i standard BIOBASED, který dokládá, že naše suroviny pocházejí z obnovitelných zdrojů.

BIOBASED BIOBASED BIOBASED BIOBASED


Napište nám

Váš e-mail
Telefon - zavoláme Vám zpět
Váš text

S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

WashTec CZ zástupcem společnosti Pollet

10. 02. 2016Společnost WashTec CZ spol. s r. o. se nově stala zástupcem belgické společnosti Pollet. Jsme hrdí na to, že si lidé z Polletu, společnosti, která je leadrem v biotechnologiích a eko produktech, vybrala naší firmu. Je to především díky společným hodnotám a cílům. Rádi Vás přesvědčíme o kvalitách výrobků společnosti Pollet.   » číst více